Mobil Uygulama Geliştirme

Neden Mobil Uygulama Kullanmalısınız?

Müşteri adayları, web sitelerine kıyasla mobil uygulamada daha fazla vakit harcama eğilimdedirler.
Mobil uygulamaların en büyük avantajı müşterilerin sadakatini arttırmaya yardımcı olmasıdır.
Gelişmiş UX, uygulamanın kolay kullanılır olması kişiler tarafından tercih edilmesine sebep olmaktadır.

Ferisoft İle İstediğiniz Uygulamyı Kullanmaya Hemen Başlayın.

Yüksek Hız ve Performans
Yüksek Hız ve Performans

Yüksek Hız ve Performans

FeriSoft tarafından geliştirilen uygulamalarımız ile kullanıcılarınız bir uygulamadan alabilecekleri en yüksek performansı alırlar. Ayrıca Android ve Apple platformundaki, kullanışlı tüm yenilikler çok kısa sürede uygulamalarımıza entegre edilebilir. Uygulamanın kullanıldığı cihaz donanımıyla birlikte mükemmel entegrasyon (Kamera, GPS, telefon, dokunmatik ekran vb) sağlayarak çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

hizveperformans

Panel Yönetimi

Yönetici paneli aracılığı ile anasayfa bloklarınızın sırasını düzenleyebilir, yeni blok ekleyebilir ya da kaldırabilirsiniz. Yönlendirme yapmak istediğiniz içeriklere ( ürün, kategori, marka, tedarikçi v.b.) ve bloklara link vererek içerik linklemesini kolayca yapabilir, tek bir adımda anasayfanıza görsellerinizi yükler ve yerleşimlerinizi tamamlayabilirsiniz

webvemobiluygulama

Gelişmiş Mobil Özellikler

Projenize uygun hazırladığımız modern ve kullanıcı dostu tasarım yapısıyla; marka ve işletmeniz özelinde ayarlayabileceğiniz menü ve kategori yapıları sayesinde müşterilerinizin keyifli bir uygulama deneyimi yaşamasını sağlarsınız. Ayrıca renk, font, yerleşim özelinde (anasayfa) de değişiklikler yapabilirsiniz.

Yükzengintasarimsecenekleri

Çoklu Para Birimi ve Dil Seçeneği

Uygulamanızla birlikte birden fazla dil ve para birimi seçeneği sunabilirsiniz. Varsayılan olarak kullanıcının mobil dili ile uygulama dili eşleşerek İngilizce ya da Türkçe olarak dil seçimi ayarlanır, bununla birlikte müşterileriniz manuel olarak ta uygulama içerisinde dil seçimini gerçekleştirebilirler.

dil

Bildirimler.

Mobil uygulama özelliği ile indirimler, kampanyalar ve diğer özel tekliflerinizi paylaşarak müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Sadece indirim ya da kampanyalar hakkında bilgi vermek için değil; üyelerinize özel çalışmalarınızı sunmak için de kullanabilirsiniz.

bildirim