Shape

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz

Ferisoft Yazılım ,uzun yıllardır yazılım sektöründe faaliyet göstermiş ve neredeyse tüm sektörler ile çalışma deneyimi olan , alanında uzman dinamik ekibiyle hizmet veren yazılım şirketidir.


Ferisoft kurulduğu yıldan itibaren hem yurt içi, hemde ulusal projelerde adını duyurmuş birçok marka ile işbirliği yapmıştır.Çalıştığımız tüm markaların dijital medyadaki kimliklerini oluşturup sektörde yeni bir soluk yaratmaları için stratejiler geliştirdik.

Sektöre başladığımız günden beri müşterilerimiz için anlamlı hikayeler oluşturup , ihtiyaçlarını dinleyip bir yol haritası çıkardık.

Farklı sektörlerde ki proje yönetimlerimiz ,uygulama geliştirme ve yazılım deneyimlerine sahip olan Ferisoft Ekibi,Türkiye’de ve yurt dışındai iş birliği yaptığı firmalara bu deneyimlerini aktarmak ve yenilikçi yazılım çözümleri ile beklentileri en üst düzeyde karşılamak ilk hedefleri arasında belirlemiştir. Gelişen son teknoloji ile yazılım ve sosyal medya meceralarını kullanarak dijital medyada iz bırakmanız için hizmetinizdeyiz.Ferisoft ile bu Dünya senin !

Founder
About
About

9+
Senedir

Hakkımızda

9+ Senedir Sizlerleyiz

Yazılım geliştirme şirketimiz 9 başarılı yıl boyunca sektörde referans noktası olmuştur. Sürekli olarak birinci sınıf yazılım çözümleri sunarak güvenilirlik ve yenilikçilik açısından haklı bir itibar kazandık. Olağanüstü geliştirici ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarını aşan son teknoloji ürünler ve hizmetler sunarak bizi ön planda tutuyor. Kalıcı başarımızdan büyük gurur duyuyoruz ve müşterilerimize hizmet etmede daha uzun yıllar boyunca benzersiz mükemmelliği sabırsızlıkla bekliyoruz.

 • 9+ Yıllık Tecrübe

  Ferisoft, uzun yıllar yazılım alanında hizmet vermektedir

 • Hizmet Kalitesi

  Ferisoft, yazılım geliştirmede hizmet kalitesi ilk sırada

 • İleri Teknoloji

  Çözüm ortaklarımız ile en son teknolojileri kullanıyoruz

 • Uzman Ekip

  23 kişilik mühendislerden oluşan profesyonel ekip

00 +

Yılların Deneyinimi

00 +

Mutlu Müşteri

00 +

Ülkeye Hizmet

00 +

Yazılım Mühendisi

Nasıl Çalışıyoruz ?

Neden bizi seçmelisiniz ?

Mühendislerinden oluşan +23 kişilik yazılım ekibi ve 9 yılı aşkın deneyimimiz ile, bulunduğumuz tüm platformlarda lider markayız

Work
 • En İyi Hizmet Kalitesi

 • İleri Teknoloji

 • İdeal Fiyat Politikası

 • Satış Sonrası Destek

Shape Shape