Network Marketing

Network marketing yazılımı, satış ağındaki son kullanıcılarına ağ durumlarını, gelirlerini görme ve tavsiyelerini ve ödemelerini yönetme olanağı sağlayan yazılımdır. Kısacası, network marketing şirketi, network marketing yazılımı sayesinde tüm işi yapabilir, hızlandırabilir ve yeni kullanıcı kaydı, ürün satın alma, işlemler vb. gibi network marketing yazılımı aracılığıyla süreci ve ilerlemeyi takip edebilir.
Network marketing yazılımımız web tabanlı olduğu için, ister telefonunuzdan, ister tabletinizden ya da ister bilgisayarınızdan yönetebilirsiniz.
Firma üyeleri ürünleri doğrudan çevresine birebir veya Trendyol, Hepsiburada, n11 gibi pazar yerlerinde veya sosyal medya üzerinden doğrudan tanıtım yaparak satabilir. Buralardan satış yaptığında şirketten sipariş vererek ürünü doğrudan müşterisine gönderebilir veya kendisi alıp elden teslim edebilir.
Bizim geliştirdiğimiz network marketing yazılımı, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenir. Hazır paket satmak yerine, gereksinimlerinizi sonuna kadar dinleyip algoritmayı çıkardıktan sonra işe başlarız.

Biz Sizi Arayalım