Hastane Yönetim Sistemi

Hastane Yönetim Sistemleri
HBYS, bir hastanenin ihtiyaç duyabileceği bütün modülleri, kullanım kolaylığı, Akılcı kontrolleri ve yönlendirmeleriyle bir otomasyonun sahip olması gereken hayatı kolaylaştırma görevini tam anlamıyla yerine getiriyor. Personel Bilgilendirmeleri, Doktor Uyarıları, Toplanan veriler ve yapılan analiz raporları Sağlıkta Kalite Standartları dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Enabız Gün sonu analiz raporundaki yüksek başarı oranı, FeriSoft Yazılım HBYS'nin işini ne kadar iyi yaptığının bir göstergesi. Daima daha iyisini yapmayı hedefleyen FeriSoft Yazılım ve Destek ekibi olarak, Kurumlarımızın öneri ve isteklerini büyük bir titizlikle dikkate almamız gerektiğinin farkındayız. FeriSoft Yazılım HBYS ekranlarının kullanımının kolay olmasında, bu denli anlaşılır ve tutarlı çalışmasında tüm testleri gerçekleştirmektedir.

Randevu ve Hasta Kabul:
Otomatik işlemler ve Onlarca kontrol, minimum tıklama ile maksimum doğrulukta kayıtlar açılmasını sağlıyor. Mobil Uygulama ve İnternet randevu sistemi ile hastalar kendileri sıra alabiliyor.
Klinik İşlemler :
Doktor Order sistemi, Ateş / Nabız / SPO vb takibi, hemşire bakım planı takibi, Yatan hasta diyet takibi, Apache II, Snap 2, Prism skor hesaplamları ve daha bir çok özellik ile klinik uygulamalarda kalite standartlarından fazlasını karşılayan bir modül.
Radyolojik Görüntüleme:
Çoklu rapor şablonu oluşturabilme, Acil ve yaşlı hastalarda öncelikli işlem sırası ve randevulandırma, Entegre PACS sistemi ile görüntülerin kolay çalışılması ve her yerden kolay erişim.
Kalite ve Yönetimsel Raporlama:
Kurum içi ve kurum dışı kalite denetimleri ve yaptırım kararlarında, birim sorumluları ve yöneticilere sağlam veriler sunar. Branşlara, Hekimlere, hizmet türlerine göre ve daha bir çok farklı gösterim şekli ile kolay yorumlama avantajı sağlar.
Doktor Poliklinik işlemleri:
Şablonlar, Kısa yollar, Gruplanmış Hizmetlerden seçim yapabilme, Hasta muayene arşivine kolay erişim ve Sezgisel logolama tekniği ile epikriz güvenliği gibi vazgeçilemez özellikleri içinde barındırıyor.
Laboratuvar :
80’den fazla farklı cihaz ile entegrasyon, Yaşa Göre, Ayrıntılı, Elisa, Panik referans değer tanımlamaları, Gerekli Durumlarda anında doktor bilgilendirme, Laboratuvar süreç analizleri, renklendirmelerle hasta sonuç durumu takibi ve daha bir çok özellik sayesinde Laboratuvar Modülü çok seviliyor.
Medikal Faturalama :
Aktif klasör sistemi ile etkili dosya yönetimi, Hızlı dosya incelemeye olanak sağlayan Komisyon İnceleme Ekranı, Komisyon onay ve mesajlaşma prosedürü, Dosya Kilitleme, Fatura Tutar raporlamaları, Devreden dosya takibi ve daha bir çok özellik.
Kan Bankası :
Kızılay ve Diğer kurumlardan temin edilen ve kullanılan bir çok kan ürününün takibini yapar.
Satın Alma:
Mail entegrasyonlu satın alma modülü ile İhtiyaç listeniz aynı anda tüm firmalar tarafından tekliflendirilir. Size sadece en uygun fiyatı seçmek kalır.

Biz Sizi Arayalım